Fanúšikovia niekdajších statkárov aktuálne môžu sledovať vývoj ich vzťahov v šou Život po Farme, kde sa navzájom hostili piati súťažiaci. Počas jednej z večerí sa Michala Šormanová rozhodla pred všetkými vytiahnuť jej telefonát s Michalom Bučkom. 

Medzi Stankou, Petrom, Tete, Mikim a Miškou panovala po celý čas napätá atmosféra. Takmer každý večer došlo ku konfrontácii a výnimkou nebol ani deň, kedy varila osobná trénerka.

,,Keby som bol sám človek, s ktorým si nesadnem, tak to s tebou riešim, ale keďže som videl, že ďalších 15 farmárov si s tebou nesadlo, tak potom si hovorím, že nebude asi chyba vo mne, ale chyba bude asi v tebe,“ uviedol pri stole urastený správca kúpaliska.

,,To je milé, že vravíš, že si si v podstate so mnou nesadol, ale aj napriek tomu si mi v telefonáte hovoril, že by sme spolu mohli ísť na víkend na wellness a užiť si spolu pekný čas a stráviť spolu nejakú tú noc,“ šokovala tmavovláska v prítomností Terézie, ktorá počas svojho krátkeho účinkovania na statku prežila vášnivú chvíľu práve s Mikim. Dokonca sa ani netajila tým, že k nemu prechováva sympatie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Prekvapuje ma to tým, že ju nemá rád a rieši ju,“ uviedla na kameru pokojným hlasom Tete. Miki argumentoval tým, že nebol pri telefonáte sám a jeho slová podľa všetkého korigovali iní ľudia. Celú scénku si môžete pozrieť TU!

Foto/Zdroj: VOYO, videoarchiv.markiza.sk