Michala Šormanová počas svojho pôsobenia na statku nie raz dokázala, že si účasť na Farme právom zaslúžila. Pracovitá osobná trénerka v zákulisnej relácii Farma X-tra odtajnila, ako sa na obrazovky televízie Markíza dostala. 

Žlto-modrá televízia počas roka vysiela niekoľko rôznorodých reality šou, ako napríklad aj experimentálnu zoznamku Svadba na prvý pohľad, ktorá je zaujímavým vedeckým projektom. Miška sa moderátorovi Martinovi Šmahelovi zdôverila, že mala záujem dostať sa práve do vzťahovej relácie.

,,Moja motivácia ísť na Farmu bola absolútne žiadna, lebo ja som sa nikdy na Farmu nehlásila. Ja som sa pred rokom prihlásila na Svadbu na prvý pohľad,“ vyzradila v internetovej talkšou, kde sa zdôverila aj s pohnútkami, prečo zatúžila vyskúšať si život s neznámym partnerom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

miska farma

,,Kvôli tomu, že je to sociálny experiment, o ktorom sme sa učili na Karlovej univerzite v Prahe v rámci psychológie, tak som tam chcela ísť,“ uviedla Michala. Osud a produkcia to ale zariadili inak.

,,O rok sa mi ozvali, že či by som chcela nastúpiť na Farmu týždeň predtým, ako som tam nastúpila,“ odhalila tmavovláska.

>>FARMU X-TRA S MIŠKOU NÁJDETE TU<<<

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.sk, TV Markíza, Instagram/michala.sorman/farma.markiza