Druhá séria šou Svadba na prvý pohľad žala u divákov Markízy obrovské úspechy, o čo sa starali aj Michal a Diana z Košíc. Napriek tomu, že to medzi dvojicou vyzeralo sľubne, napokon sa z televíznych manželov stali len kamaráti. Mišo má už dokonca novú priateľku, s ktorou nejde len o nejaký letný románik.

Sympatická Dianka bola ku vzťahu s Michalom veľmi naklonená už od ich zoznámenia a svoje city naplno prejavovala aj počas šou. Veľká zaľúbenosť však, bohužiaľ, nastala zrejme iba na jednej strane – krátko po ukončení programu išli východniari od seba.

Počas doby, kedy sa Mišo objavoval na obrazovkách Markízy, začali o jeho osobu prejavovať záujem aj iné dámy, než bola odborníkmi vybraná brunetka. Jednou z nich bola i Monika, ktorá ženíchovi odvážne napísala správu, žeby chcela byť jeho Dianou. Ako sa hovorí – slovo dalo slovo a dvojica si dohodla rande.

 „Dali sme sa dokopy koncom júna, keď sme boli spolu prvýkrát vonku na Zlatých pieskoch. Písali sme si cez Instagram asi tak pred tromi mesiacmi a nebolo to najprv nič vážne. No už na prvom stretnutí preskočila iskra a sme spolu šťastní,“ Nový Čas cituje Michalovu novú známosť, ktorá verí, že ide o jej osudového muža. Osoba z okolia párika dokonca prezradila, že ani jeden nemieni strácať čas.

„Veľmi si sadli a on sám hovorí, že nemá na čo čakať a ani ona. Mala dlhoročného partnera, ale nevyšlo to. Aj do Austrálie za jedným cestovala, čo bola s ním 6 rokov… Vyzerá to tak, že to Michal myslí naozaj vážne a Monika sa teda bude sťahovať za ním do Košíc,“ uviedol anonym, podľa ktorého už holúbkovia riešia kúpu spoločného bytu.

Monika pozná i členov rodiny vášnibého rybára. ,,Zoznámil ju s rodinou, s bratrancami aj so sestrou. A Michal už sám chce deti, rodinu a svadbu a Monika chce presne to isté. Naozaj sa našli a na spoločný život a založenie rodiny už dlho čakať určite nebudú,“ na záver nabonzoval zdroj.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/majkelmichal