Televízia JOJ po novom roku priniesla úplne nový projekt Reštart, ktorý pripomína zahraničné Extrémne premeny s legendárnym trénerom Chrisom Powellom. Po niekoľkých mesiacoch pod vedením odborníkov sa tak účastníkom šou môže celý život od základov zmeniť. Jedným zo šťastlivcov sa stal aj Michal, ktorý vďaka Reštartu zhodil neuveriteľných 51 kíl.

Keď sa obézny Bratislavčan do jojkárskej šou prihlásil, predstavoval pre profesionálny tím tvrdý oriešok. Pri váhe 219 kilogramov jeho telo prežívalo skutočné muky, pričom mu už začínali hroziť vážne zdravotné problémy. Krok po kroku sa ale odhodlanému sympaťákovi s výzorom drsňáka prebytočnej váhy predsa len zbaviť podarilo.

restart

Po šiestich mesiacoch premeny vážil Michal úctyhodných 164 kg, čo bol v porovnaní s jeho pôvodnou hmotnosťou skvelý výkon. Ruka v ruke s úžasnými výsledkami prišlo aj zlepšenie kondície a zdravotného stavu. Ak by ste si ale mysleli, že Bratislavčan sa s týmito hodnotami uspokojí a vráti svoj život naspäť do starých koľají – ste na omyle.

Michal totiž ani po skončení šou bojovať neprestal a naďalej sa chváli dychberúcimi výsledkami. Po odchode z Reštartu schudol ešte ďalších 23 kíl – ručička na váhe mu momentálne ukazuje 145 kg. Pri pohľade na túto excelentnú premenu je priam ťažké uveriť, že na sa na všetkých troch snímkach nachádza tá istá osoba!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

restart

Zdroj/Foto: Instagram/Tvjoj