Špekulácie o s*xuálnych skúsenostiach Michala zo strany dediny započali ešte pred prvým duelom, kedy túto kontroverznú tému spustila potetovaná Rebeka v dome farmára týždňa. Či je dlhovlasý Tarzan naozaj panicom, sme sa dozvedeli vo včerajšom dieli, kedy Mišo zaľahol do jednej postele nielen s kolegom Lukášom, ale aj s novou členkou Chalúpky Máriou. 

,,Mala som pocit, že ma Michal objímal. Z jednej strany jeden pekný chlap, z druhej strany druhý, sa mi dobre spalo celkom,” povedala v úvode rána Mária Both, ktorá sa k malej skupinke porazených farmárov, obývajúcich Chalúpku, pridala po prehratom dueli s Nikolou Fridrichovou.

Michal alias Desperado na kameru sám priznal, že pod perinou jeho ruka “inštinktívne” zablúdila na telo tmavovlasej speváčky, ktorá má podľa jeho slov pripomínať plyšáka. Letmé dotyky počas noci však pokračovali aj za bieleho dňa, kedy temperamentná dedinčanka venovala Tarzanovi masáž v posteli. ,,Ja som panic, opatrne! Na mňa nemôžeš takto zhurta,” 28-ročný mladý muž vyzradil svojej spoluhráčke.

Avšak ešte predtým, čo sa nám na obrazovkách Markízy naskytla možnosť pozrieť si masérske schopnosti Márie, do Chalúpky zavítala Evelyn, ktorá v plnom košíku dobrôt a alkoholu priniesla aj kondómy. Nakoľko to tento rok medzi súťažiacimi iskrí jedna radosť a pavučina vzťahov je čoraz zložitejšia, všetko nasvedčuje tomu, že je len otázkou času, kedy ochranu farmári použijú.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: videoarchiv.markiza.sk | Foto: videoarchiv.markiza.sk, Instagram/farma.markiza