Niektoré ženy sú krásne od prírody, iné potrebujú make-up, aby si aspoň trochu zvýšili svoje nízke sebavedomie. Modelky či účastníčky súťaží krásy sa väčšinou môžu pochváliť bezchybnou tvárou, no najmä vďaka pravidelnému a výraznému líčeniu, ktoré je na mólach doslova nevyhnutnosťou, vyzerajú bez šminiek ako úplne iné ženy.

Michaela Meňkyová má 22 rokov a minulý rok sa zúčastnila súťaže Miss Slovensko, kde jej titul ,,kráľovnej krásy” unikol len o vlások a získala titul prvá vicemiss. Krásna tmavovláska sa môže pochváliť bezchybnou postavou a peknou tváričkou, veď aj bez nánosov make-upu vyzerá skutočne úžasne. Na druhej strane je však pravdou, že podobu Michaely ,,pred a po” nanesení líčidiel by ste hľadali len márne. ,,Prirodzená” Miška totiž vyzerá oveľa mladšie a k fotografii na Instagrame dokonca napísala: ,,Všetkým prajem krásny slnečný deň. A ja sa čudujem, že si pýtajú všade odo mňa občiansky, keď takto výjdem.” Čo myslíte, ako jej to sekne viac?

Takto vyzerá Michaela Meňkyová s make-upom

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.