Neuveriteľný plavec Michael Phelps z Arizony, ktorý získal na štyroch Olympijských hrách celkovo 28 medailí, sa rozhodol žiť skutočne ako kráľ. V decembri minulého roka, hneď po dostavbe, kúpil úžasné sídlo na nóbl predmestí Paradise Valley. Takéto ,,skromné” bývanie vyšlo úspešného športovca LEN na 2,5 milióna dolárov!

Michael Phelps na svojom pohodlí rozhodne nešetrí! Nádherné sídlo s rozlohou okolo 1 800 metrov štvorcových, ktoré si kúpil famózny plavec na predmestí Paradise Valley, disponuje štýlovým bazénom, piatimi spálňami, šiestimi kúpeľňami, oddychovými miestnosťami a obrovskou záhradou. Jeho nádherný štvormesačný synček bude mať skutočne vynikajúce podmienky pre rozvoj a môže ísť v šľapajách svojho otca. Na Instagrame má už dokonca vlastné konto (@boomerrphelps) a na OH v Riu De Janeiro nič netušiac opäť zahviezdil. Koniec koncov, kto by nechcel byť jeho dieťaťom? Pozrite sa na to kráľovstvo! Vedeli by ste si predstaviť takéto bývanie? :)

Veľkolepá vstupná hala

2c

Štýlový bazén

bazen c

Elegantná, no pritom jednoduchá kuchyňa má tiež vlastné osvetlenie a výhľad na bazén

3c

Jedna z oddychových miestností s krbom, taktiež zladená svetlým dekorom

4c

Spálňa s nezvyčajne umiestnenými stoličkami

7

Iný pohľad na spálňu ukazuje vstup do vonkajšieho priestoru

8c

Mramorová kúpeľňa s lustrom a voľne stojacou vaňou

9cc

Foto: Zillow.com, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)