Horúca letná novinka, ktorá sa zrodila v slnečnej Californii, je čoraz obľúbenejšia u mnohých svetových celebrít. V súčasnosti zažíva boom aj na Slovensku, kde ho propagujú najmä dve známe celebrity.

Toto tetovanie vydrží 3-6 dní a je vhodné pre všetky ženy, ktoré chcú upútať pozornosť a držia sa trendov. Aplikovanie takejto tetovačky je veľmi jednoduché, stačí ju po odstránení fólie priložiť na suchú pokožku, navlhčiť a po pár sekundách odstrániť biely papier. Bezprostrednou rýchlosťou je nový doplnok na svete a práve vďaka jednoduchosti aplikácie je taký populárny. Ako prvé ho priniesli na náš trh tanečnice Ivana Surovcová, ktorá je momentálne známa najmä ako priateľka Mariána Gáboríka, spolu s kamarátkou Katarínou Štumpfovou. Spoločnými silami založili vlastnú webovú stránku, kde si dané doplnky môžete okamžite zakúpiť. Sama Surovcová nafotila fotky prezentujúce toto tetovanie.

tet2 tet3 tet4 tet5 tet6 tet7

Tomuto trendu podľahla okrem Ivanky aj ďalšia známa Slovenka, a to modelka, moderátorka, podnikateľka a blogerka ,Soňa Skoncová. Tá ho nosí pravidelne a propaguje ho aj na svojom blogu. Tieto tetovania si však objednáva prostredníctvom stránky, ktorú prevádzkuje jej sestra. Ak ste sa ešte neodvážili skúsiť tento trend, je na to ideálny čas. Najkrajšie sa totiž vyníma na opálenej pokožke. :)

Obrázky: Instagram, Pinterest. com