Už nie raz sa na statku tento rok stalo, že farmári začali popíjať s východom slnka. Avšak najnovšie to dvaja mladíci poriadne prepískli. Mesut sa dokonca nekontroloval natoľko, že pobozkal Stanku. 

Je potrebné podotknúť, že zákaznícka advokátka a David nikdy oficiálny pár netvorili a taktiež, že sa blondínka puse s Mesutom bránila. Avšak tmavovlasý Komárčan, ktorý bol alkoholom podgurážený rovnako ako jeho kolega, sa postaral o poriadnu scénu. Paradoxne, nenadával kamarátovi, ale Stanke.

,,Nie sme spolu a robíš takéto scény,“ rozčúlila sa blondína. ,,Scény? Že za mojim chrbtom si rozmyslíš idem k tebe spať a s druhým sa bozkávaš? Vieš čo mi môžeš!“ žiarlil David, ktorému 24-ročná kráska pripomenula, že spolu nechodia. ,,Ty si najmúdrejšia! P*ča sprostá sk*rvená!“ vyvreskoval opitý farmár, čo Stanku, pochopiteľne, vytočilo. Na mladíka začala kričať tak, že ju musel odtiahnuť Peter.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Hádka medzi dvojicou pokračovala aj večer. ,,Pozri sa v prvom rade, ako vyzeráš a ako sa chováš k ženám. Takýto si malý, David, môžeš sa za seba hanbiť! Celý deň tu slopete ako také svine ožraté… Ty nemáš na mňa ani jedno mäkké F v tej tvojej domýšľavej hlave,“ moralizovala blízkeho priateľa Stanka.

Ten sa po jej odchode ľútostivo rozplakal, čo však netrvalo dlho – neskôr po tme od ohniska kričal: ,,V živote nebola ani v aréne, lebo je posr*tá! D*fka, len tu **** na každého pred kamerami!“ Ako to medzi dvojicou dopadne, uvidíte v ďalších dieloch.

stana a david

Foto/Zdroj: VOYO, TV Markíza, Instagram/farma.markiza