Milé dámy, prichádzame so skvelou správou. Odteraz sa už počas bolestivých menštruačných dní nebudete musieť dopovať analgetikami. Na trh totiž prichádza revolučná novinka, ktorá vás ich nadobro zbaví!

Švajčiarski majstri čokolády prišli na trh s revolučnou novinkou, čokoládou proti menštruačným bolestiam. Ako uvádza web Metro.co.uk, pochúťku z kakaových bôbov nazvali príznačne Frauenmond, v preklade ženský mesiac. Čokoláda by nás mala zbaviť nepríjemných bolestí a taktiež navodiť lepšiu náladu. Jej sladkým tajomstvom je zmes sedemnástich byliniek, ktoré majú utišujúce účinky a v kombinácii s kakaom, ktoré obsahuje serotonín, by sme mali byť príjemnejšie a kľudnejšie. Žeby chlapom svitalo na lepšie časy a my by sme boli príjemné a spokojné aj počas svojich dní? Za skúšku to rozhodne stojí! Ale pozor, všetkého veľa škodí, takže konzumujte s mierou. :)

bez-nazvu

Foto: Facebook | Zdroj: metro.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.