O obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome je známe, že sa natáčala v predstihu. Meno víťaza tak už účastnící poznajú dlhšie. Avšak nielen oni, k výsledkom sa dá veľmi jednoducho dopátrať aj na internete.

Predplatitelia Voyo môžu na tejto platforme sledovať rôzne zaujímavé filmy či seriály a v predstihu majú vždy k dispozícii aj všetky markizácke projekty, ktoré sa nevysielajú naživo. Výnimkou nie je ani Tvoja tvár znie povedome – s finálovými výsledkami sú tak už viacerí diváci oboznámení.

Keďže finálový večer je niekoľko dní prístupný na internete, dalo sa očakávať, že tí, ktorí ho videli, si konečné poradie účinkujúcich nenechajú iba pre seba. Meno víťaza sa však počas týždňa neobjavovalo iba v diskusiách pri príspevkoch na sociálnych sieťach, svieti dokonca už aj na Wikipedii.

V internetovej encyklopédii sa po niekdajších kráľoch, ako Lukáš Adamec, Mária Čírová, Peter Brajerčík, Dárius Koči a Dávid Hartl, v kolonke pri šiestej sérii objavil najmladší člen aktuálnej zostavy Martin Klinčúch. Herec zo seriálu Pán profesor by mal byť teda novým víťazom Tvoja tvár znie povedome, pričom podľa zverejnených informácií skončila na druhej priečke Evelyn, na tretej Barbora Piešová a zemiakovú medialu si odniesol Dušan Cinkota.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Wikipedia, Instagram/tvmarkizaofficial