Dlho očakávané bábätko českej modelky Agáty Prachařovej je konečne na svete a z kontroverznej hviezdy sa tak opäť stala mama. Obľúbený moderátor Jakub je šťastím bez seba, a aj keď ich vzťah otriasol počas tehotenstva skutočne turbulentnými krízami, dnes je všetko zažehnané a sympatický blondiak sa stal prvýkrát v živote hrdým otcom.

Šťastní rodičia si všetky informácie či pocity z novorodeniatka zatiaľ nechávajú pre seba. Dokonca aj Agátina mama, herečka Veronika Žilková, bola párom požiadaná, aby neposkytovala žiadne informácie. Novinky o pôrode sú tak zahalené rúškom tajomstva, no Jakubov otec, herec David Prachař, bol natoľko nadšený z narodenia vnučky, že médiám prezradil viac ako mal.

Pri jednom z rozhovorov natoľko chválil vnučku, že sa preriekol. ,,Včera mi Kuba poslal fotku, taký vtipný detail, že vždy tie naše deti majú zrolované ucho. On mi poslal vtipnú fotku, že Mia má tiež takto zrolované uško, tak som sa tešil a hovoril som si, že je krásne, keď sa takéto veci dedia,“ uviedol pre Blesk.cz bez toho, aby si uvedomil, že prezradil meno svojej vnučky.

Podľa slov spokojného starého otca je jasné, že dcérka sa volá Mia. Meno dievčatka bolo pre fanúšikov rozhodne prekvapením, keďže Agáta zvažovala mená ako Cecília či Stázina. Zrejme sa do výberu mena zaplietol aj moderátor a modelkin prvý syn, Kryšpín.

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram, Facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk