Pár dní pred Vianocami ešte v harmonickej rodinnej idylke oslavovali druhé narodeniny svojej dcérky Liili, kedy Lela Ceterová Karlosovi Vémolovi venovala vrúcne slová vďaky, a krátko nato sa z úst MMA zápasníka verejnosť dozvedá šokujúce informácie. Český športovec odhalil neveru svojej milovanej polovičky, ktorá ho mala podľa jeho slov podvádzať s blízkym kamarátom.

Napriek tomu, že známa dvojica má za sebou rôzne vzťahové peripetie, kedy bola pre Karlosovu neveru i rozídená, posledné obdobie sa zdalo, že si snúbenci užívajú dokonalé šťastie. Prispieval k tomu i fakt, že v decembri Lela priviedla na svet spoločného synčeka Rockyho. O to viac sú teraz fanúšikovia kontroverzného páru v šoku.

Dnes v noci na Instagrame úspešný bojovník oznámil verejnosti definitívny rozchod s Lelou Ceterovou. ,,To, že má pomer s iným frajerom, je nechutné samo o sebe, približne šesť týždňov po pôrode. Ale o to horšie je to, že to bol môj dobrý kamarát. Teraz chce všade na sociálnych sieťach dávať, že ja som ten neverník. Že ju bijem a tak ďalej. Viete si predstaviť, že keď chytíte ženu so svojím veľmi dobrým kamarátom, takže facky začnú lietať. Facky dostal iba on. Dostal dve. Nie zato, že spí s mojou ženou, ale za to, že je prasa. Že sa hrá na kamaráta,“ hovorí smutne do kamery inak drsný Čech, ktorý sa sledovateľom prihováral z dcérkinej detskej izby.

Na svojho bývalého priateľa Karlos nabonzoval aj omnoho horšie nechutnosti. I jeho polovička totiž porodila iba pred mesiacom a dokonca bojovala so zdravotnými ťažkosťami. ,,Mala problémy so srdcom. Bol to dobrý kamarát. Ja som jej zariaďoval doktora, zatiaľčo ona ležala v nemocnici, on sa stretával s mojou ženou,“ pokračuje vo svojej otvorenej spovedi.

Lelinu neveru športovec odhalil tým, že mu začalo byť podozrivé, odkiaľ zrazu nabrala luxusné prstene či náhrdeľníky, keďže on momentálne na podobné veci nemá. ,,Tak som to vyšetroval a zistil som, že to má od môjho kamaráta pána K.. Problém je ale v tom, že Lela nevie, že pán K. má veľmi bohatú manželku, ktorá tie peniaze zdelila po svojom nebohom zosnulom otcovi. Ona chuderka nevie, že on tie peniaze utráca za Lelu, za jej diamanty, za jej Cartiery a tak ďalej. Strašne ma to voči nej mrzí, pretože ona sama má dve malé deti,“ uvádza MMA zápasník, ktorý sa napriek všetkému vyjadril, že Ceterovú stále miluje. Ich láske však už viac šancu nedáva.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Strašne ma to mrzí. Mrzí ma, že som prišiiel o kamaráta, mrzí ma to, že som prišiel o ženu a že budem vídať deti oveľa menej.“ Príhovor Vémola ukončil slovami, že sa na istý čas zo sociálnych sietí stiahne.

Celé vyjadrenie Karlosa Vémolu

Zdroj/Foto: Instagram/lela_ceterova_official, karlos_terminator_vemola