Vojvodkyňa Meghan Markle sa začiatkom mája stala novopečenou maminou, keď vo veku 37 rokov priviedla princovi Harrymu na svet prvorodené bábätko. Britská kráska na svoj prvý verejný výstup od pôrodu čakala viac ako mesiac, no prominentnú udalosť spojenú s narodeninami kráľovnej Alžbety II. si nenechala ujsť.

V sobotu sa konala prestížna akcia s názvom Trooping The Colour, kde sa každoročne o takomto čase slávi sviatok zbožňovanej anglickej kráľovnej. Tento rok boli fanúšikovia vo vytržení aj preto, že sa očakávala prvá verejná návšteva manželky princa Harryho, ktorá sa od narodenia dieťatka zdržiavala v ústraní.

Hoci bývalá americká hviezda pár dní po pôrode predstúpila pred malú skupinku vyvolených fotografov, široká verejnosť si na jej prítomnosť musela počkať viac ako mesiac. Atraktívna tmavovláska tak ľudí potešila, keď sa po boku milujúceho manžela a čerstvého otecka malého grófa Archieho Harrisona predstavila na vzácnej spoločenskej udalosti.

Meghan si pre túto príležitosť zvolila jednoduchý tmavomodrý kostým s klobúčikom a decentné líčenie prislúchajúce jej postaveniu. Pozorným očiam priaznivcov však nemohol uniknúť fakt, že mamička napriek jednoduchému stylingu v prítomnosti príbuzných celá žiarila. Vojvodkyňa zo Sussexu rozdávala úsmevy na všetky strany a od drahej polovičky sa nepohla ani na krok.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Meghan Markle

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/meghanmarkle_official