V kráľovskej rodine sa oslavuje! Vojvodkyňa Meghan Markle, ktorá sa začiatkom mája stala novopečenou maminou, v nedeľu 4. augusta dovŕšila 38. narodeniny, na čo nezabudla ani jej drahá polovička – princ Harry manželke spestril deň romantickými pozornosťami.

Hoci sa okolo vzťahu prominentnej dvojice v médiách veľa polemizuje, faktom zostáva, že Meghan Markle a Harry tvoria jeden z najsledovanejších a najobľúbenejších párov na svete. Britskí miláčikovia sa dokonca už takmer tri mesiace vytešujú z rozkošného synčeka Archieho, ktorý sa hrdí titulom “gróf”.

kráľovská rodina

Mladší syn nebohej lady Diany pri príležitosti vzácneho sviatku milovanej manželky dokázal, akí galantní vedia byť muži šľachtického pôvodu. Podľa informácií zahraničného magazínu Mirror mal ryšavý sympaťák bývalej herečke podarovať fotku ich spoločného synčeka v rámiku, k čomu by mal v dohľadnej dobe pridať ešte na mieru zhotovené luxusné šperky.

Okrem prepychových pozorností sa ale čerstvá mamina dočkala aj verejného vyznania lásky. ,,Krásne narodeniny mojej úžasnej manželke. Ďakujem ti, že ma sprevádzaš počas tohto dobrodružstva – s láskou Harry,” vojvoda zo Sussexu vyjadril hlboké emócie pred miliónmi sledovateľov na sociálnej sieti. Takúto romantiku by určite neodmietla žiadna dáma!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Meghan Markle

Zdroj: Mirror.co.uk, Instagram/sussexroyal | Foto: Instagram/sussexroyal, Facebook/Meghan, Duchess of Sussex