Meghan Markle sa opäť postarala o rozruch v kráľovskej rodine. Len pár mesiacov po pôrode syna Archieho totiž verejne “potupila” nielen svojho manžela a princa Harryho, ale i samotnú kráľovnú Alžbetu. Toto jej zrejme len tak neprejde!

Život v kráľovskej rodine je plný striktných pravidiel. Dokazuje to i video, kde môžeme vidieť Meghan Markle v spoločnosti manžela Harryho, kde ju napomína kvôli držaní jej tela na verejnosti. Po viacerých “excesoch” a porušeniach pravidiel je tak bývalá herečka označovaná za čiernu ovcu anglickej veľmoci.

K tmavej povesti Meghan rozhodne nepomôže ani najnovší počin. Známa brunetka totiž odmietla účasť na významnej udalosti v spoločnosti kráľovnej Alžbety a princa, čo nemilo prekvapilo celú britskú verejnosť. Netrvalo dlho a svetlo sveta uzrel i dôvod jej odchodu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Markle sa totiž rozhodla vycestovať do Spojených štátov za priateľkou Serenou Williams, aby ju podporila vo významnom tenisovom zápase. Na krátko tak odišla nielen od svojho muža Harryho, ale i štvormesačného synčeka Archieho, čo opäť sprevádzal poriadny škandál. Snáď jej i tento priestupok kráľovská rodina odpustí…

Zdroj: E!News | Foto: Twitter