Aj ľudia žijúci pod drobnohľadom celého sveta majú svoje zlozvyky, ktoré sa im darí (alebo i nedarí) pred médiami skrývať. Meghan sa k tým svojim otvorene priznala, čím si pravdepodobne medzi „obyčajnými“ smrteľníkmi získala ešte viac sympatií.

Ak by ste Meghan tipovali na nočné vyjedanie chladničky, fajčenie alebo závislosť na skrášľovacích procedúrach, budete mimo. Krásna manželka princa Harryho si totiž nevie poradiť so zúbkami a jazykom. Tajnosti o sebe prezradila vo svojom dnes už zaniknutom webe o životnom štýle „The Tig“.

Asi si len ťažko predstavíte, ako Meghan pri kráľovskej večeri nadáva ako starý chlap. Tam sa určite dokáže ovládať, ale podľa jej slov sú situácie, ktoré nezvládne a poriadne si slovne „uľaví“. Úprimne – ktorá z nás občas nevypustí paru nejakým tým nepekným slovíčkom. :-) Budúcej mamičke tak želáme, aby takýchto situácií bolo čo najmenej.

Ešte viac pravdepodobné je, že sa sympatická herečka pozabudne pri fotení do kráľovského rodinného albumu a od nudy si začne okusovať nechtíky. Vo chvíľach napätia si tak ani neuvedomí, ako sa to stane a nechtíky sú fuč. Vraj sa jej to stáva najmä pri turbulenciách v lietadle alebo po veľmi náročných dňoch. Takže v predsavzatiach do nového roku má Meghan jasno. Prestať si hrýzť nechty, prestať nadávať a ako sama píše – naučiť sa francúzštinu. Aké sú tie vaše neresti?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Cosmopolitan | Foto: Instagram/mrsmeghanmarkle, hebritroyals,
thinkinfashionn