S titulom vojvodkyne ide ruka v ruke aj elegantná prezentácia na verejnosti, ktorá je z každej strany viac ako ostro sledovaná. Meghan Markle však našťastie na svoju adresu schytáva samé chvály a jej outfity žnú u ženského publika veľký úspech. Ak k obdivovateľkým manželky princa Harryho patríte aj vy, máme pre vás dobrú správu – Meghan bude mať vlastnú kolekciu oblečenia!

Meghan Markle vyzerá za každých okolností ako krásna a elegantná dáma. Napriek tomu, že na nej vždy vidíme luxusné outfity od tých najprestížnejších svetových značiek, ona myslí i na bežné ženy, ktoré si kúsky od vychýrených návrhárov dovoliť nemôžu. V týchto dňoch totiž v súvislosti s brunetkiným menom vyplávala na povrch veľká novinka – pripravovala ju ešte počas tehotenstva s Archiem.

Meghan Markle

Módny projekt vojvodkyne má korene v jej sociálnom cítení, v rámci ktorého sa pred pár mesiacmi stala ambasádorkou istej charitatívnej organizácie. Tá pomáha ženám zo slabších pomerov reprezentatívne sa pripraviť na pracovný pohovor a mať tak vyššiu šancu získať prácu, a to vďaka darovanému oblečeniu od iných žien.

Meghan Markle

Práve v tomto duchu sa Meghan v spolupráci so známymi reťazcami rozhodla pustiť sa do vlastnej kolekcie oblečania, ktorá by mala pomôcť ženám, žijúcim v neľahkých podmienkach. Bývalá herečka si totiž na pohovoroch všimla, že jednotlivé modely záujemkýň o prácu neboli vždy ideálne zvolené či farebne doladené. ,,Oblečenie by malo zo ženy urobiť sebavedomú a inšpiratívnu bytosť, aby sa pri pracovnom pohovore cítila dobre,” píše sa na oficiálnom instagramovom profile vojvodkyne a vojvodu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Myšlienku Meghan Markle podporila najmä jej kamarátka, návrhárka Misha NoNo a následne obchodné domy John Lewis, Marks & Spencer, Misha NoNoo a Jigsaw, kde oblečenie navrhnuté Meghan a Mishou budete môcť nájsť. Pomoc bude spočívať v jednoduchom princípe – za každý predaný kus z kolekcie dostane jeden kus charitatívna organizácia pre pomoc ženám.

Meghan Markle

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Instagram/sussexroyal, YouTube, hdnicewallpapers.com/