Celý svet obletela radostná správa o pôrode Meghan Markle. Známa dvojica sa tak teší z nového potomka, i keď pravdou je, že tehotenstvo bývalej herečky stálo nemalé peniaze. Pozrite sa, na čo sa z kráľovskej kasy minuli doslova státisíce eur!

 

1. Detská izba pre Archieho

Jednou z najdôležitejších vecí ohľadom príprav na príchod bábätka je zariaďovanie detskej izbičky. Tá stála Meghan a Harryho neuveriteľných 175 tisíc eur, pričom má byť zariadená v neutrálnych farbách so šedými stenami.

2. Náklady na zdravie

Ďalšou významnou položkou v Meghaninom rozpočte boli liečebné procedúry. Na wellness, kurz hypnopôrodu či iné utratila budúca mamička v priebehu 9-tich mesiacov približne 10 tisíc eur, pričom sa najčastejšie nechávala hýčkať prostredníctvom akupunktúry.

3.Tehotenské oblečenie

Dychberúcou sumou sa stali i náklady na vojvodkynine tehotenské outfity. S narastajúcim bruškom bola na očiach širokej verejnosti, a tak ju paparazzi odfotili spolu v 75-tich luxusných kostýmoch šitých na mieru od značiek Dior, Valentino či Givenchy. Odhadovaná cena za tehotenské oblečenie sa tak pohybuje okolo 580 tisíc eur a viac.

4. Romantický pobyt budúcich rodičov

Meghan a Harry si dopriali „posledný oddych rodičov“, nazývaný aj ako „babymoon“. Jedná sa o romantický pobyt dvojice krátko pred narodením prvého dieťaťa. Manželia z paláca zvolili wellness hotel Heckfield Place v Hampshire, kde nechali približne 40 tisíc eur za apartmán s dvomi súkromnými terasami.

5. Babyshower pre budúcu mamičku

„Babyshower“ je oslava očakávania bábätka, kedy si budúca mamička s blízkymi priateľkami vymení množstvo rád či potrebných darov pre dieťa. Tá Meghanina sa konala v New Yorku, kde na prepravu využili aj súkromný tryskáč. Cena za túto „predpôrodnú babskú jazdu“ sa vyšplhala až na 447 tisíc eur.

6. Samotný pôrod

Meghan Markle priviedla svojho prvého syna v nemocnici v Portlande, kde sa cena pre „slávne a bohaté rodičky“ pohybuje v rozmedzí od 20 tisíc eur vyššie. V sume je okrem intenzívnej starostlivosti zahrnutá absolútna diskrétnosť, 5-hviezdičková kuchyňa či šampanské na izbe pre novopečených oteckov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Konečná cena

Konečná cena za tehotenstvo bývalej herečky sa tak vyšplhala na neuveriteľných 1 272 000 eur, pričom sa jedná len o verejnosti známe položky. Musíme uznať, že ide o poriadnu pálku, avšak kráľovská veľmoc si to rozhodne môže dovoliť. No nie?

Zdroj: Bussinesinsider.com | Foto: Twitter