Britská monarchia sa ešte ani nestihla poriadne spamätať z bleskovej separácie princa Harryho a Meghan Markle od kráľovskej rodiny, a už majú nastať ďalšie neočakávané zmeny. Po tom, ako sa mladá rodinka usídlila v ďalekej Kanade, kde plánovala odštartovať nový život, sa zámery manželov znovu upravujú.

Najnovšie udalosti z prostredia manželskej dvojice Meghan Markle a princa Harryho čoraz jasnejšie naznačujú, že niekdajšia hollywoodska hviezda sa s kariérou herečky možno ešte nadobro nerozlúčila. Krásku to stále častejšie ťahá do rodných končín medzi celebritných ľudí, s ktorými bola za čias slobody zvyknutá pravidelne vymetať divoké večierky.

Meghan Markle

Niekdajšia obľúbená postava zo seriálu Kravaťáci sa viac ako rok pokúšala zapadnúť do prísnymi protokolmi ovenčeného šľachtického klanu, no zjavne sa to veľmi nepodarilo. Harry s Meghan a ich prvorodeným synčekom Archiem sa totiž nedávnym odchodom do Kanady odklonili od členov kráľovskej famílie a dnes majú zvažovať zase iné plány.

Hoci sa krajina javorového listu spočiatku javila ako ideálne miestečko pre nový začiatok, dvojica údajne zahájila prípravy na nastávajúce sťahovanie do Los Angeles, vychýreného hlavného mesta filmového priemyslu. Zdroje z blízkeho okolie bývalej herečky tvrdia, že vojvodkyňa zo Sussexu túži organizovať prominentné večierky a žiť podobným štýlom, ako bola zvyknutá v minulosti.

vojvodkyňa Meghan Markle

Svetoznámy párik mal už osloviť aj miestnych spolupracovníkov z mesta anjelov s cieľom nájsť vhodnú lokalitu na bývanie. Zatiaľ sa hovorí len o niekoľkých letných mesiacoch, no je možné, že centrum Hollywoodu rodičov malého grófa pohltí natoľko, že sa do Severnej Ameriky presťahujú natrvalo.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Meghan Markle princ Harry

Zdroj: eonline.com | Foto: Instagram/Meghanmarkle_official