Rachel Ward je dnes päťdesiatosem ročná anglická herečka, ktorá pred vyše tridsiatimi rokmi stvárnila krásnu a nezabudnuteľnú Meggie Clearyovú v seriáli ,,Vtáky v tŕní“. Zakázanú lásku s katolíckym kňazom Ralphom videlo milióny televíznych divákov a mnohí z nás si tento legendárny príbeh radi pozrú znova. Ani svoju ozajstnú lásku nemusela hľadať dlho, stal sa ňou totiž jej seriálový manžel Luke.

Rachel Ward sa momentálne venuje herectvu už iba okrajovo, jej vášňou sa totiž stala práca na opačnej strane a vnímať ju môžete najmä v úlohe režisérky. S hercom Bryanom Brownom, ktorý stvárňoval jej manžela Luka O´Neilla, sa zosobášili ešte v roku 1983 a narodili sa im tri deti – dcéry Rosie (1984) a Matilda (1987) a syn Joe (1992).

Očarujúca Rachel bola pred mnohými rokmi zvolená za jednu z desiatich najkrajších žien v USA, dnes z nej i napriek vráskam vyžaruje šarm a veľká charizma. Aj z fotografií, ktoré zverejnil na Instagrame jej manžel Bryan, vidieť šťastie a pohodu ich dlhoročného vzťahu.

34 5 6

https://www.instagram.com/p/53yddyyBD7/?tagged=bryanbrown

 

https://www.instagram.com/p/151TNGKf1_/?tagged=bryanbrown

 

View this post on Instagram

Candid celebs

A post shared by Brenda Ashley (@liippy) on

Foto: Instagram, Pinterest