Mefan Fox (33) je známa holywoodska kráska, ktorá odštartovala svoju kariéru po boku herca Shia LaBeouf (33) už pred viac ako 13 rokmi vo filme Transformers. Napokon bola po druhom dieli zo série vyčlenená a nahradila ju viac než známa blondínka Rosie Huntington-Whiteley (33). V posledných dňoch sa ale na internete začal rozoberať pravý dôvod, prečo sa herečka z tejto snímky vytratila.

Od kedy Holywood vznikol, už ako taký, ľudstvo bolo svedkami rôznych stroskotaní hercov. Filmové hviezdy nedokázali čeliť nátlaku zo strany bulváru, fanúšikov a hlavne veľkých korporácií, ktoré ich zastrešovali nie vždy najšťastnejšími zmluvami. O nič iný nebol ani prešľap mladej brunetky Megan Fox – známa kráska slovne napadla režiséra Michaela Baya a bez váhania ho prirovnala k Hitlerovi.

Megan Fox a režisér Michael Bay

V roku 2011 Bay priznal, že za Meganiným vyhadzovom nestálo jeho rozhodnutie. Následky jej správania vyvodil jeden z najikonickejších režisérov dnešnej doby Steven Spielberg (73). „Vieš tá vec s Hitlerom. Steven povedal, vyhoď ju okamžite!“ povedal Michael pre CQ.

režisér Michael Bay na natáčaní

Celé fiasko sa začalo stupňovať, keď sa Fox pre magazín Wonderland o režisérovi filmu nevyjadrila zrovna lichotivo. „Je ako Napoleon a chce si vytvoriť túto šialenú, neslávnu povesť nahnevaného muža. Na svojich setoch chce byť ako Hitler a aj je. Takže je to nočná mora pre neho pracovať,“ vysvetľovala v rozhovore.

„Ale ak sa dostane mimo natáčania a nie je v režijnom móde, tak si jeho osobnosť naozaj užívam, pretože je hrozne trápny, tak beznádejne trápny. Vôbec nemá žiadne sociálne zručnosti a je strašné sa na neho pozerať,“ dodala vzápätí.

Megan Fox doma

Je viac než jasné, že nádejná celebrita bola ukrivdená svojím vyhadzovom a snažila sa v interview Michaela dourážať vo všetkých smeroch. No ľudia ako on majú s takýmto správaním už skúsenosti a na podobné situácie vedia reagovať diplomatickejšie. „Neublížilo mi to, pretože viem, že je to len Megan. Megan miluje reagovať. Ale robí to nesprávnym spôsobom. Prepáč, Megan! Je mi ľúto, že som ťa prinútil pracovať 12 hodín a chcel aby si sa ukázala včas,“ prihováral sa k nej v rozhovore pre CQ.

Potom, čo ho hviezdička doosočovala takmer pri každej príležitosti, sa aj on neskôr v rozhovore pre Wall Street Journal vyjadril o niečo agresívnejšie. „Niektoré veci, ktoré hovorí, sú naozaj smiešne. Je to preto, že má 23 rokov a stále na sebe musí veľa pracovať. Nikto na svete nevedel o Megan Fox, kým som ju ja nenašiel a neobsadil ju do Transformers. Rád si myslím, že som mal šťastie pri budovaní kariér hercov práve mojimi filmami,“ doplnil.

Michael Bay Transformers

Aj keď sa verejnosť dozvedela, že bola brunetka vyhodená, jej zastupitelia opakovali, že to bolo práve jej rozhodnutie, že sa už k filmom nebude vracať. Na stranu Micheala sa v CQ postavil aj Shia LaBeouf. „Začala s naším kapitánom hovoriť rozkazovačne. Čo nemôžete robiť,“ prezradil.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Bohužiaľ, Holywood je síce veľký, no kontakty sú poprepájané naozaj pevne a každý pozná každého. Nekontrolovateľné správanie filmových aktérov pri natáčaní režisérov naozaj nebaví a herci s takýmto vystupovaním to majú pri obsadzovaní veľmi ťažké. A tak je otázne, či sa na argumentačný boj cez ohováranie v rozhovoroch zabudne alebo sa Megan uplatní len ako tvár nízkorozpočtových béčkových filmov.

Zdroj: geo.tv | Foto: Instagram/michaelbay, Instagram/meganfox