Tomu sa povie úspech ako hrom, o akom sa Aničke, pochádzajúcej z malej dedinky pri Humennom, ani nesnívalo. Talentovaná Slovenka sa roky venuje šperkárstvu a jej práca oslnila i svetové celebrity najväčšieho kalibru.

Rodená východniarka Anička žije s manželom Vladkom v českom meste Frýdlant v okrese Liberec, kde majú svoj rodinný ateliér. V ich kráľovstve vznikajú pod značkou CarbickovaCrowns šperkárske umelecké diela, ktorým sa dostáva obrovskej pozornosti.

Jeden kúsok z ich tvorby obletel v čase Halloweenu všetky svetové médiá, nakoľko sa stal neprehliadnuteľnou súčasťou kostýmu Kleopatry hviezdičky Khloé Kardashian. Členka známeho klanu si od manželov objednala zlatú korunu, ktorá zožala na sociálnej sieťach veľkých úspech. V tom čase však párik zrejme ani netušil, že krátko nato sa dostaví ešte blaženejší pocit – jeho práca totiž zaujala aj bohyňu Beyoncé!

,,Ok, teraz už môžem aj zomrieť. Beyoncé si objednala 4 korunky od nás, zanechala nedávno na sociálnej sieti Anička, ktorá pre Čas.sk prezradila detaily. ,,Objednávka bola na chlapíka, ktorý mal v priateľoch Kardashian, Beyoncé a podobné celebrity a zistili sme, že robí pre spoločnosť, ktorú založila Beyoncé. Nedalo nám to pokoja a preto sme vygooglili na akú adresu objednávka ide. Zistili sme, že ide o veľkú vilu, v ktorej býva Beyoncé,” uviedla nadšená umelkyňa. Tá pred pár dňami dokonca odhalila, aký skvost si pre mega star pripravili.

,,Ako sa cítim, to neviem ani opísať. Ja sa asi fakt zbláznim. Ja som večer chodila z miestnosti do miestnosti, klepú sa mi ruky, mám husiu kožu po celom tele a stále tomu neverím,” slovenská šperkárka sa podelila o pocity radosti, ktoré zdieľa aj partner Vladko, mimochodom, vyštudovaný elektrikár. :)

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Khloé Kardashian

Koruna pripravená pre Beyoncé

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/carbickovacrowns, Facebook/Carbickova Halo Crowns