Nejeden fanúšik veľkolepých hollywoodskych trhákov mohol pred pár hodinami ostať veľmi milo prekvapený ohlásením exkluzívnej návštevy zo zahraničia. Do našich končín totiž zavítal obľúbený a bezpochyby najstabilnejší manželský pár svetového šoubiznisu!

Na facebookovom profile Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR sa objavila vskutku vzácna fotografia, zobrazujúca ministra Miroslava Lajčáka po boku mimoriadne prominentných osobností.

Miroslav Lajčák

Manželia Lajčákovci totiž v nedeľu na rezorte diplomacie privítali svetoznámu hereckú dvojicu Michaela Douglasa spoločne s manželkou Catherine Zeta-Jones. Keďže sa 74-ročný umelec popri úspešnej kariére aktívne venuje aj mierovému pôsobeniu v rámci OSN, na Slovensko prišiel prebrať politické témy týkajúce sa aktuálneho diania v našej zemi.

„Michael Douglas je veľmi aktívnym mierovým veľvyslancom OSN, jeho angažovanosť je veľmi prínosná a rozhovor s ním inšpiratívny. Catherine Zeta-Jones je zase aktívna v charitatívnych organizáciách, ktoré sa venujú ochrane práv detí vo svete,“ otvorene prezradil šéf slovenskej diplomacie. Lajčák si spolu s drahou polovičkou stretnutie s celebritami obrovského kalibru skvele užívali, o čom svedčia aj krásne spoločné zábery.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Michael Douglas

Zdroj/Foto: Facebook/Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR