Jeden z najlepších slovenských raperov momentálne prežíva skutočne vydarené obdobie. Kým v súkromí sa už pomaly pripravuje na rolu otca, v kariérnej oblasti sa tiež nemá na čo sťažovať. Jedna z jeho skladieb to dokonca dotiahla až na takú úroveň, akú nečakal ani samotný spevák.

Pred malou chvíľou sa na Kaliho profile objavil príspevok, ktorý mnohých prekvapil i potešil zároveň. Obľúbený spevák totiž odfotil text svojej piesne s názvom “Kam až” , ktorý sa ocitol na naozaj netradičnom mieste. Najmenej prekvapení boli zrejme starší žiaci základných škôl, nakoľko sa ich tento príspevok bezprostredne týka. Známy song sa totiž stal nečakanou súčasťou testovacích hárkov z KOMPARA 9, pomocou ktorých sa oficiálne testujú žiaci na našich školách.

kali kam az

Sympatický hudobník túto originálnu fotografiu okomentoval slovami, ktoré naznačujú jeho prekvapenie i vďačnosť zároveň. “Môžu toto v školách? Keď som túto vec písal, nikdy by ma nenapadlo, že to dôjde do tohoto levelu, ” vyznal sa Kali na svojom profile. Nuž, zdá sa teda, že slovenský hip-hop nie je vždy len nejaká zábavka na voľný čas. Niektoré piesne môžu mať až taký náučný charakter, že sa ocitnú priamo na školských laviciach, z čoho má určite nemalú radosť aj sám autor.

              Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                ho >>>TU<<<

kali

Zdroj/Foto: Instagram/DezertKaliMusic

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.