Majk Spirit si môže do zošita úspechov pripísať jednu poriadnu pecku. Už čoskoro sa totiž objaví na šou jednej z najpopulárnejších svetových hudobníčok – fešného rapera si na svoj slovenský koncert prizvala samotná Nicki Minaj!

Všetci fanúšikovia Nicki Minaj sa už zrejme nevedia dočkať dátumu 22. februára, kedy raperka a speváčka odohrá na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu svoj bratislavský koncert, a to v rámci svetového turné k novému albumu Queen THE NICKI WRLD TOUR.

Nicki Minaj

Nicki slovenských fanúšikov určite poteší všetkými najznámejšími hitmi, ako Starships, Anaconda, Super Bass, Moment 4 life či Hey Mama, na ktorej spolupracovala s Davidom Guettom, Bebe Rexhou a Afrojackom. Okrem toho ale americká hviezdička prinesie na pódium obľúbeného slovenského rapera Majka Spirita.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Pre mladého Bratislavčana je Nickino pozvanie, samozrejme, obrovská česť. ,,Veľmi sa teším, že môj prvý koncert v tomto roku bude práve show najlepšej raperky na svete,“ nadšený Majk uviedol pre Čas.sk. Raperovi tak gratulujeme ku skvelému úspechu! :)

Majk Spirit

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/nickiminaj, majkspirit, Facebook/Majk Spirit