Speváčka Dara Rolins odštartovala svoju kariéru ešte ako 11-ročné dievčatko, ktoré si svojím zlatom v hrdle a veľkou charizmou získalo tisíce fanúšikov. O päť rokov neskôr sa už so sestrou Janou presťahovala do Prahy, kde žije dodnes. Pre atraktívnu blondínku je tak prirodzené hovoriť i českým jazykom, čo sa ale mnohým našincom vôbec nepáči – skvelý komik Fero Joke to známej kráske natrel za všetkých!

Fero Joke má v talóne množstvo paródií na populárne krásky, či už z nášho alebo svetového šoubiznisu. Výnimkou nie sú ani Slovenky hovoriace českým jazykom, ktoré sú ako stvorené pre obsah jeho vtipných videí. A tak sa k modelke Andrei Verešovej či exmoderátorke Zuzane Belohorcovej pridala aj slovenská spevácka diva, žijúca v Prahe, Dara Rolins.

Televízny magazín Top Star robil nedávno rozhovor práve s jednou z našich najobľúbenejších speváčok, pričom divákom priniesol reportáž z blondínkinho luxusného domčeka. Okrem toho, že Dara vymenovala, čo všetko praktizuje s dcérkou Laurou počas karantény, priznala aj, že sa jej počas oddychu úplne rozpadlo telo. Viac — TU —

Nakoľko bolo video točené pre českú TV Prima, známa Slovenka tomu prispôsobila i jazyk. A to bol skvelý signál pre Fera Jokea, aby zapol kameru, nahodil povestný ženský outfit, blond parochňu a prihovoril sa svojim fanúšikom ako Máťa z Humenného, repsektíve aktuálne z Prahy. Podarená paródia si okamžite získala tisíce lajkov a stovky komentárov – nechýbal ani ten od samotnej Dary, ktorá sa musela na Ferovi taktiež dobre pobavila.

Dara Rolins fero joke

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/fero_joke, dararolins_vermi