Kultový film o trojici príťažlivým agentiek v utajení, pracujúcich pre neviditeľného bossa Charlieho, si pamätá asi každá z nás. Partia anjelsky krásnych a silných žien, zažívajúcich neuveriteľné dobrodružstvá, predstavovala akýsi vzor, ktorému sa mnohé dievčatá chceli podobať. Ak ste k nim patrili aj vy, máme pre vás dobrú správu – snímka Charlieho anjeli sa dočkala nového spracovania! Ktoré dámy však nahradia legendárne trio?

Svetoznáme herečky Cameron Diaz, Drew Barrymore a Lucy Liu kedysi dokonale zažiarili v americkom filme plnom napätia, akcie i zvodných scén. Fanúšikovia slávnych Charlieho anjelov tak majú obrovský dôvod na radosť, nakoľko sa v polovici novembra strhujúci príbeh znovu vracia na plátna kín.

charlieho anjeli

Populárny film si ale publikum užije v celkom novom šate, nakoľko hlavné hrdinky Natalie, Dylan a Alex si zahrajú úplne iné herečky. Asi najväčším prekvapením a zároveň lákadlom z vynovenej trojice sa stáva obsadenie mega slávnej Kristen Stewart, ktorú poznáme najmä ako očarujúcu Bellu z upírskej ságy Twillight.

Neodolateľnej kráske budú robiť spoločnosť herečky Ella Balinska a Naomi Scott. Všetky pôvabné dámy majú v novom spracovaní bok po boku spolupracovať, pričom budú spoločne riešiť nielen pracovné, ale i súkromné záležitosti. Posolstvom aktuálnej verzie obľúbeného filmu sa má údajne stať motto vyjadrujúce, že ženy môžu robiť naozaj čokoľvek. Pozrite si prvé zábery z natáčania zbrusu nových Charlieho anjelov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

charlieho anjeli

Zdroj: Instagram/charliesangels | Foto: Instagram/charliesangels, Facebook/Charlie´s angels 2000