Na Valentína tomu bude rok, čo si dievčina, vystupujúca pod prezývkou Nas*atá žena, začala budovať kariéru tajomnej speváčky a komičky zároveň. Za ten čas už stihla vyprodukovať množstvo zábavných hitov, ku ktorým sa najnovšie pridáva spolupráca s obľúbenou slovenskou skupinou!

Humor Nas*tej ženy oslovil tisíce Slovákov, a to nielen v rámci ženského publika. Jej jedinečný prejav sa zapáčil aj chlapcom z kapely Smola a hrušky, ktorí svoju tvorbu stavajú taktiež najmä na vtipe. Spevák skupiny Spoko Kramár sa teda rozhodol červenovlásku osloviť a rezký hit bol zrazu na svete!

smola a hrusky

„Skladba vznikla počas cvičenia Wim Hofovej metódy, keď mi myseľ trochu uletela. Už dlhší čas sa snažím vedome dýchať a otužovať sa. To bol len krôčik k tomu, aby som o tom napísal pesničku. Rozmýšľal som nad vtipným duetom a ako prvá adeptka mi napadla Nas*atá Žena, na jej coveroch sa bavím už pol roka. Ešte v ten deň som jej napísal, následne sme si zavolali a z Nas*atej Ženy sa vykľula veľmi milá a šarmantná dáma, ktorá ma prekvapila svojou ústretovosťou, sympatiou a profesionalitou. Počas finalizácie klipu sme si povedali, že od prvého kontaktu po výsledok ubehol len týždeň a to ma na tom veľmi baví. Spontánne, neplánované skladby a spolupráce. Tento duet je zvláštny v tom, že prvýkrát sme spolupracovali s virtuálnym umelcom a mam pocit, že to nebolo naposledy, k novinke s názvom Otužujem uviedol nadšený frontman kapely. Pozitívne emócie ale nastali aj u jeho talentovanej „kolegynky“.

„Keď ma Spoko oslovil na spoluprácu, ostala som doslova v nemom úžase, nakoľko Smola a Hrušky sú kapela, ktorej koncerty som preskákala na rôznych festivaloch. Veľmi si vážim nielen možnosť nahrať s nimi singel, ale predovšetkým celkovú spoluprácu, pričom chalani mi dali absolútne voľnú ruku v realizácii, čo si nesmierne cením. Celé nadšenie pre projekt bolo podčiarknuté aktívnou tvorbou skladby a ľudským prístupom. Jediné, čo ma v tejto „covid situácii“ mrzí je, že sme vzhľadom na opatrenia nemohli natáčať klip spolu, čím som bola ukrátená o scény v plavkách a v snehu,“ k mimoriadne chytľavému a vtipnému duetu, v ktorom sa spieva nákazlivá hláška „si čudák a ešte scvrkol sa ti!“, prezradila kočka, maskujúca sa za filter.

Novinku Otužujem od kapely Smola a Hrušky a Nas*atej ženy si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TS, Facebook/Smola a hrušky, YouTube