Relácia Dobre vedieť patrí od roku 2016 medzi markizácke stálice, v ktorej sa už vystriedalo množstvo zaujímavých hostí. Obľúbeným programom divákov sprevádza moderátor Rastislav Sokol, avšak najnovšie ho na tomto poste vymenil aktuálne najobľúbenejší internetový komik Fero Joke.

Ešte pred rokom Fera Jokea evidovali len skalní fanúšikovia, no dnes je mladíkova tvár známa väčšine Slovákom, ktorí sa zabávajú na jeho neuveriteľne vydarených videách. Fešný Oravák dostal priestor aj v TV Markíza, kde sa každý týždeň objavuje jeho alterego Maja, a to konkrétne v internetovej relácii Maja, postrach Markízy.

Najnovšie Ferino v rámci markizáckeho projektu vyšachoval z moderátorskej pozície relácie Dobre vedieť Rasťa Sokola a celý priebeh šou vzal do vlastných rúk, pričom si poradil aj s dvomi hosťkami Majou a Májou a dokonca i s úlohou vedátorky Karolíny.

Ak ste si doposiaľ mysleli, že vás už Fero Joke nemá čím prekvapiť, mýlili ste sa. Zaručujeme vám, že pri tomto videu spustite doslova hurónsky smiech, ktorý nebude vedieť zastaviť!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.