Demi Lovato prechádza samými zmenami. Okrem vynovenej vizáže sa jej výrazne mení aj súkromný život. Po jej boku sa totiž začína objavovať nový muž, ktorým nie je nik iný, než známy spevák a lámač ženských sŕdc, John Mayer.

Americká speváčka ešte do leta tohto roku tvorila stabilný pár s hercom Wilmerom Valderramom. V júni sa však všetko zmenilo a Demi bola po šiestich rokoch opäť single. Zdá sa však, že popová hviezda si už našla za herca sympatickú náhradu. Podľa rôznych bulvárnych médií strávila niekoľkohodinové rande s charizmatickým spevákom Johnom Mayerom. Ak sa dohady potvrdia, nepôjde o prvú lásku 39-ročného lámača ženských sŕdc, ktorá sa tiež úspešne živí spevom. V minulosti totiž randil napríklad s Taylor Swift či Katy Perry!

https://www.instagram.com/p/BL66WmsBmqN/

 

„Obaja prišli aj odišli z podniku sami, vo vnútri sa však nevedeli od seba odtrhnúť. John počas večera neustále niečo šepkal do ucha Demi, tá sa tomu veselo smiala. Nechýbali ani dotyky, spevák mal ruky okolo Demi po celý čas,“ uvádza zdroj pre dailymail.co.uk.

 

 

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Youtube, Instagram, wallpapercave.com | Video: Yotube