Kedysi patrili k najväčším hviezdam Československa a ich hity ,,Anjel”, ,,Sen”, ,,U can´t stop”, ,,Do it” či ,,Keď príde láska” poznali celé generácie. Ak ste patrili k fanúšikom obľúbeného dua MC Erik & Barbara, máme pre vás dobrú správu. Erik Aresta začal opäť vystupovať, avšak po svojom boku má novú speváčku!

Chlapi Barbaru milovali pre jej príťažlivý vzhľad a dievčatá chceli byť ako ona. V čase, kedy speváčka ohlásila svoj odchod za veľkú mláku všetci verili, že ide len o krátky pobyt, avšak obdivovaná Barbara sa už nastálo nevrátila. Zanechala tu slušne rozbehnutú kariéru a tisíce fanúšikov, ktorí za ňu ešte niekoľko rokov po odchode hlasovali v hudobných anketách v kategórií speváčka.

Život však ide ďalej a MC Erik prestal váhať nad znovuobnovením hviezdneho dua. Na pomoc si prizval krásnu speváčku Ivanu Poláčkovú, na ktorú si možno spomínate zo šou ,,Môj najmilší hit” z roku 2007, ktorú vyhrala. Nuž, spevácky je takmer na nerozoznanie od originálu, čo myslíte? :)

2 1

Foto: Facebook, Pinterest | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)