Kde sú hranice medzi chuťou zarobiť a princípom? Kde sú hranice medzi pocitom z dobre vykonanej práce a absolútnym chrapúnstvom? Kde sú hranice medzi ľuďmi a ľudskosťou? Nuž, zrejme aj tieto otázky si kladie Vierka, mladá návštevníčka Tatier, ktorá chcela s partiou kamarátok navštíviť Lomnický štít. Túžba dievčat po príjemnom výlete za nemalé peniaze sa však razom premenila na boj o ,,princíp”, ktorý však, žiaľ, nevyhrali. 

Letné prázdniny sú ideálnym časom pre trávenie dovoleniek, a aj keď sa mnohí Slováci odoberajú za oddychom do zahraničia, partia kamarátok sa rozhodla, že si svoje voľno spestrí výletom na Lomnický štít. V 21. storočí, kedy je snáď už všetko dostupné aj cez internet, si teda zakúpili lístky na lanovku, ktoré, žiaľ, neboli po príchode až tak platné, ako dievčatá predpokladali. Bez problémov teda navštívili infocentrum, čo im zabralo zopár minút času, a vydali sa na návštevu druhého najvyššieho štítu Tatier. Keď dorazili na Skalnaté pleso, čo je medzizastávka k Lomničáku, natrafili na problém, ktorý pobúril celé Slovensko. Vedúca pracovníčka Tatranskej informačnej kancelárie im totiž znemožnila výstup, ktorý si nakoniec partia dievčat musela zaplatiť DUPLICITNE.

,,Chcela by som poprosiť ľudi z FB nech pozdieľajú toto video, lebo čo sa nám stalo je úplný vrchol slovenského zmýšľania, nakoniec sme si kúpili ďalšie lístky, ale, prosím, už skúsme popracovať na vzájomnej súdržnosti,” napísala rozčarovaná Vierka na Facebook k videu, ktoré sa šíri rýchlosťou svetla. A my nemôžeme nesúhlasiť!

 

Zdroj: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)