Boris Kollár sa netají tým, že nie je žiadne neviniatko. Veď len veľký milovník žien, inklinujúci k netradičnejšiemu životnému štýlu, sa môže pochváliť jedenástimi deťmi s desiatimi dámami. Najnovšie ale do médií prenikla informácia o tom, že predseda hnutia Sme rodina má na rováši niečo omnoho škandalóznejšie. Údajne si vymieňal mimoriadne pikantné správy so známou transgender modelkou!

Od doby, ako na internet unikol pikantný rozhovor Borisa Kollára s 15-ročnou Simonou z resocializačného zariadenia Čistý deň, ubehli tri roky. V tom čase išlo o pomerne veľký škandál, avšak verejnosť naňho postupne zabudla, nakoľko sa odvtedy známy politik postaral o niekoľko ďalších výstrelkov. Najnovšie k nim pribudla údajná konverzácia s transgender modelkou.

V prvej polovici augusta do médií prenikla informácia, že mal známy podnikateľ prostredníctvom internetu komunikovať so ženou v mužskom tele.  „Nedávam žiadne zvolenie na zverejnenie akejkoľvek mojej súkromnej komunikácie. Ak to urobíte, podám trestné oznámenie za porušenie listového tajomstva,“ pre PLUS 7 DNÍ sa vyjadril Boris Kollár, ktorý sa podľa svojich slov s Paris nikdy nestretol.

Pár týždňov nato sa však vo virtuálnom svete objavila pofidérna stránka, na ktorej si dva profily vymieňajú naozaj poriadne perverzné správy a fotografie, pričom na jednom z nich svieti meno a obrázok tváre predsedu parlamentu. ,,Už si predstavujem, ako ťa urobím.” ,,Strašne ťa chcem šu*ať, už dlho ma nič nepriťahovalo ako ty,” aj takéto hlášky zazneli zo strany pána, vystupujúceho pod identitou kontroverzného multiotecka. Okrem iného sa medzi nimi objavilo telefónne číslo, na ktoré sa mala osoba so silikónmi a pen*som medzi nohami ozvať.

Je ale otázne, či ide o skutočný obsah, ktorý si dvojica napísala, alebo si dal len niekto námahu a vytvoril pomocou grafického programu vymyslenú konverzáciu, aby pošpinil Kollárovo meno.

Údajnú konverzáciu medzi Borisom Kollárom a transgender modelkou si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: kollarjeuchyl.com, Pluska.sk | Foto: Instagram/kollarboris