Herečka Zuzana Mauréry sa teší u slovenského publika mimoriadne veľkej obľube. Úloha riaditeľky školy v markizáckom seriáli Oteckovia jej dokonca zaistila vzácnu sošku OTO, pričom krátko pred získaním ocenenia ohurovala nevídane štíhlym telom. 51-ročná umelkyňa však nechudla len z vlastného presvedčenia – v pozadí zhadzovania kíl stáli vážne zdravotné problémy v rodine!

Už sú to takmer dva roky od momentu, kedy sa známa televízna hviezda rozhodla zatočiť s prebytočnými kilami. Zuzana Mauréry si formovala postavičku rapídnou rýchlosťou, keď každý mesiac pózovala s čoraz štíhlejšími krivkami.

oteckovia mauréry kobielsky

Málokto ale tuší, že herečke v uberaní na váhe pomáhalo rozhodnutie vzdať sa sladkostí, k čomu ju donútil zlý zdravotný stav jej maminy. „Urobila som dohodu s „horným manažmentom“, že kým mama nebude zdravá, nebudem jesť sladké. Mala som motív, cez ktorý nejdú vlaky. Vzdala som sa svojej Achillovej päty, toho, čo mi robí najväčší pôžitok a je mojou najväčšou hrozbou,“ brunetka v rozhovore pre rádio Expres prezradila, že jej blízka osoba ešte donedávna trpela rakovinou.

Seriálová Tamara z Oteckov všetko sladké z jedálnička vyradila, avšak len do okamihu, kedy sa chorej žene konečne polepšilo. „Keď mama prišla od onkológa raz domov a hovorí, že už tam nemá, čo tam mala, tak sa ma hneď spýtala: A teraz čo, začneš jesť sladké? Po čase som znovu začala, lebo taký bol deal,” spomína herečka, ktorá paradoxne kvôli veľkému utrpeniu prišla k parádnym proporciám.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

mauréry oteckovia

Zdroj: Rádio Expres | Foto: Instagram/Oteckovia.markiza, TV Markíza