Markizácka Farma má za sebou nervy drásajúci duel medzi dvomi zdatnými pracantmi, z ktorých sa musel napokon s výhrou rozlúčiť 29-ročný Matúš Jaroš. Vyrývačný východniar však omieľal tému odchodu zo statku stále dookola, a tak mu bolo jeho želanie splnené. Po príchode do civilizácie sa dokonca rozhodol pre výraznú zmenu imidžu.

Prehliadnuť farmára Matúša z tohtoročnej série drsnej reality šou by ste mohli len ťažko. Povestným symbolom boli u neho početné tetovania takmer po celom tele a netradičný účes s vyholenými bokmi, kedy si zvyšné dlhšie vlasy v strede hlavy vyčesával do copu.

matúš jaroš farma

Farmársky balič prijal po vypadnutí z hry pozvanie od Martina Šmahela do relácie Farma Extra. Práve tam sa predviedol v celkom novom šate s úplne vyholenou hlavou. Matúš nielenže zhodil vrkoč, ktorý bol na obrazovkách jeho poznávacím znamením, ale dokonca si hlavu vyzdobil veľkým tetovaním drzej ženy, vystrkujúcej svetu obidva prostredníky!

matúš z Farmy

Kontroverzný mešťan preukázal na statku viaceré techniky pre obalamutenie opačného pohlavia, pričom do vlastných praktík sa kvôli holdovaniu alkoholu zamotal až natoľko, že po odchode zo šou vyhlásil, že už zrejme navždy ostane sám!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/Televízia Markíza | Foto: YouTube/TV Markíza