Pri sledovaní emocionálnych výkyvov a zmien nálad cholerického farmára Matúša Jaroša sa mnohým divákom pozastavuje rozum. Ľudia na statku ani mimo neho jednoducho nechápu, čo sa v potetovanom drsňákovi odohráva, keďže sa každú hodinu správa úplne inak. Avšak po tom, ako sa východniar s frajerskými spôsobmi nečakane pred celým národom otvoril, sa veci zdajú byť omnoho jasnejšie…

Býva už akýmsi zvykom, že sa väčšina účastníkov markizáckeho projektu Farma musela v minulosti potýkať s nepríjemným osudom. Neraz sa súťažiaci priznávajú k drogovým prešľapom či rodinným tragédiám, pri akých sa do očí tisnú slzy.

Farma

Po smutnej informácii o tom, že Monika Šuleková stratila obidvoch rodičov, sa predralo na povrch ďalšie bolestivé tajomstvo. Jeho strojcom bol spomínaný Matúš, ten priznal, že v detstve prišiel o brata a jeho život odvtedy nabral celkom neželaný spád.

,,Prišiel nával z rodiny na mňa, všetko, čo sa stalo, čo boli hádky, a medzi sebou sa tam bili. Nemal som nikdy takú lásku, ako majú iní ľudia… Tú lásku som vždy bral od ľudí… proste ženy, sídlisko, ulica a tak…” vyznal sa kontroverzný farmár, ktorého úprimná spoveď mnohých silno rozcítila.

Zdroj: YouTube/Televízia Markíza | Foto|Video: YouTube, Instagram/Farma.markiza