Len prednedávnom sa oči verejnosti obrátili na talentovaného mladíka Matúša Kolarovského. Dôvodom bola informácia, že práve 20-ročný herec a spevák má byť utajovaným oteckom dieťaťa Twiinsky Veroniky Nízlovej

Sympatický umelec, ktorého ľudia spoznávajú aj vďaka jeho role Hasanna v seriáli Pán profesor, sa po Novom roku pochválil zaľúbenou snímkou s atraktívnou kráskou Nikolou Baranovou.

Čerstvá pikoška o Matúšovej novej láske sa nevyhla veľkej pozornosti. Fešák, známy aj ako YAEL, sa totiž stále nevyjadril ku klebetám, že je otcom rozkošnej Ney, ktorú Vebi vychováva ako single mamička.

matus kolarovsky

,,Hoci s ockom dieťatka nie sme spolu, vždy mu budem vďačná za tento dar. Dohodli sme sa, že jeho meno nebudem zverejňovať. Takisto rešpektujem jeho rozhodnutie, že nebude súčasťou nášho života,“ uviedla na sociálnych sieťach hnedovláska po tom, čo oznámila, že pod srdcom nosí dieťa. Veronika sa rozhodla držať bobríka mlčanlivosti aj naďalej, a to napriek špekuláciám, že má dcérku s mladučkým modelom.

Ani jeden z dvojice Nízlová a Kolrovský sa k svojmu údajnému vzťahu síce nevyjadrili, no len krátko nato, čo sa nadaný interpret rozhodol zvestovať správu o priateľke, na profile Nízlovej sa objavil záhadný citát. A ten by mohol súvisieť práve s Matúšom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,To, že nám je niekto súdený, hneď neznamená, že s ním prežijeme život. To, že nám je niekto súdený, mnohokrát znamená, že príde, zmení nás a ovplyvní tým život, ktorý prežijeme,“ zdieľala myšlienku s fanúšikmi na Instagrame známa hudobníčka.

Foto/Zdroj: Instagram/veronikatwiins/panprofesor.markiza/matuskolarovsky