Internetová šou televízie Markíza Život po Farme vás sprevádza vzťahmi a novinkami, ktoré sa udiali medzi účastníkmi dvanástej série. V najnovšom dieli sa stretli dvaja lámači ženských sŕdc Henrik Szabo a Matúš Jaroš. 

Potetovaný východniar a urastený západniar sa vybrali do ulíc, aby prehodili kus mužskej reči. Matúš dokonca striptérovi Henrikovi prezradil, aké je jeho tajomstvo dvorenia dámam.

,,Mám na nich taktiku dosť takú poslednú dobu… A ešte keď som vyšiel z Farmy vonku, tak ich mám teraz kopu,” chváli sa Košičan, ktorý svoje aktuálne úspechy pripisuje aj sláve na sociálnych sieťach. ,,Ženy ma žerú!” konštatuje Matúš, neostávajúci však len pri slovách. Rozhodol sa totiž vystúpiť z auta a hneď dve kočky oslovil.

,,More, jaku máš fajnú r*ť!” bola prvá úvodná veta zábavného lámača ženských sŕdc, s ktorou veru neuspel. Jeho druhý pokus bol o niečo málo lepší. ,,Počúvaj ma! Tvoji rodičia sú teroristi, že takú bombu splodili?” Žiaľ, opäť sa nezadarilo. Na rade bol teda skúsený striptér, ktorý to skúsil zahrať na nevestu.

,,Náhodou do centra, ako sa môžem dostať?” prehovoril na blondínku v závoji Aquaman, ktorému sa spočiatku neznáma bránila, no nakoniec si čísla vymenili. Celý diel Života po Farme si môžete pozrieť nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

CELÚ EPIZÓDU ŽIVOTA PO FARME NÁJDETE TU<<<

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.sk