To, že máme premiéra, ktorý reaguje na kritiku neštandardne, si okrem slovenských občanov začínajú všímať aj naši zahraniční susedia. Veď medzi bežnými štátnymi činiteľmi vyčnieva Igor Matovič asi ako basketbalista v spoločnosti škôlkarov. Jedni sa ho zastávajú a tvrdia, že je ľudský, druhým príde ako dvorný šašo našej prezidentky.

Igor Matovič sa na sociálnych sieťach s obľubou delí s občanmi o svoj pracovný aj súkromný život. Deň za dňom tak môžete sledovať všetko, čo robí. Od žalostných príhovorov o aktuálnom stave politiky cez jeho obľúbenú stravu až po darčeky od rodiny, voličov, či kolegov.

V nedeľu sa Igor rozhodol zozbierať úradu a pripraviť si lahodnú bazovú malinovku, o ktorej tvrdí že ju miluje. Občanom tak ukázal pár fotografií a strasti, ktorým musel čeliť. „Už som od peľu celý žltý,“ premiér opísal svoju nedeľnú brigádu.

Skúpy však naozaj nie je – o pár fliaš bazovej malinovky by sa rád podelil s nemeckými štátnymi zastupiteľkami Angelou a Ursulou.

Igor Matovič na facebooku

Príčetnosť premiéra sa stáva na internete najrozoberanejšou témou. Nájdu sa aj takí, ktorí ho konfrontujú a svoje pocity mu vyjadria priamo. Matovičove argumenty sú ale následne často kontroverzné a stanú sa internetovým virálom. Tak je to i v tomto prípade, kedy sa pod fotkami premiéra s bazou našiel vtipný komentár. „Priznaj sa, ty lapaj, že si vyskúšal aj iné čarovné bylinky! Z bazy ti tak harašiť nemôže,“ Igorove portfólio obrázkov zo záhrady komentoval neznámy občan.

„Nefeť pleseň, kámo!“ odpovedal štátny úradník zľudovenou hláškou bývalého kapitána, Andreja Danka, čím zrejme opäť mnohých pobavil i rozčertil. Ku ktorej skupine sa pridávate vy? Napíšte nám do komentárov na Facebooku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Igor Matovič