Igor Matovič nie je len usilovným slovenským premiérom, ale taktiež manželom a otcom dvoch krásnych dcér. Možno i preto si potrebu rodinného zázemia naplno uvedomuje, keďže sa rozhodol potešiť tých, ktorým rodičovská opora v živote chýba. Líder hnutia Oľano sa tridsiatim deťom z detských domovov postaral o nezabudnuteľný zážitok!

,,Dnes bude veľký deň,” víťaz tohtoročných volieb uviedol potmehúdsky v príspevku, aký vyráža dych. Igor Matovič sa totiž rozhodol vziať niekoľko desiatok teenagerov z detského domova na výlet mimo rodnej domoviny, aký sa im zatiaľ nikdy predtým absolvovať nepodarilo.

Igor Matovič

Natešení adolescenti sa stali súčasťou oficiálnej vládnej delegácie, smerujúcej do poľskej Varšavy. Deti sa na palubu lietadla dostali vôbec po prvýkrát v živote a po prílete budú mať možnosť spoznávať krásy veľkolepej metropoly. Premiér prezradil, že sa má jednať o akúsi odmenu za zodpovedné správanie v náročných časoch pandémie.

,,Sú to deti, ktoré sa aj počas korony mimoriadne snažili, a preto si zaslúžia maličkú odmenu – v čase našich oficiálnych rokovaní, budú oni trošku Varšavu spoznávať. Teším sa veľmi, už čakajú v lietadle,” popredný politik sa podelil o detaily, prikladajúc niekoľko exkluzívnych záberov zo špeciálnej výpravy.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Facebook/Igor Matovic