Zápas s pandémiou koronavírusu už takmer rok pripomína začarovaný kruh. Vyčerpanosť z neustáleho predlžovania núdzového stavu, vyhlasovania prísnych lockdownov a nastavovania stále nových pravidiel sa už odzrkadľuje takmer na každom z nás. Zjavne má niektorých vecí po krk aj premiér Igor Matovič, ktorý sa vyspovedal priamo na sociálnej sieti.

Facebook a Instagram sa stali v poslednej dobe dejiskom konfliktov, riešenia problémov a vylievania si emócií. Virtuálnej realite podľahli i mnohé vysoko postavené osobnosti, usudzujúc, že sociálna sieť predstavuje skvelý priestor na odovzdávanie informácií davom.

Igor Matovič sa v tomto smere stáva priekopníkom, nakoľko množiace sa statusy a príspevky na jeho profiloch sú čoraz otvorenejšie. Tentokrát vyjadril rozčarovanie nad tým, ako občania dokázali odsúdiť každý jeho skutok, označujúc sám seba za vďačné stelesnenie utrpenia ľudí.

,,Keď vediem rokovanie vlády o opatreniach v súvislosti s Covid-19, zle je. Keď nevediem opatrenia vlády v súvislosti s Covid-19, zle je. Máš čapicu, zle je. Nemáš čapicu, zle je… Kto chce psa biť, palicu si nájde a dnes je evidentne populárne, že psom som ja. Nič sa nedá robiť, to sa stáva,” predseda vlády považuje aktuálnu dobu za absurdnú, pričom to má byť práve on, kto sa stal za akékoľvek rozhodnutie tým pomyselným “bičovaným zvieraťom.”

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Facebook/Igor Matovic