Či sa to niekomu páči alebo nie, v našej krajine už niekoľko mesiacov platí núdzový stav a po Novom roku tiež pomerne prísny lockdown. V dôsledku pandémie koronavírusu sa mnoho vecí začalo rapídne meniť, na zákaz vychádzania doplatili aj poniektoré vzťahy. Po tom, ako smutný Slovák označil za pôvodcu svojich problémov premiéra, dočkal sa okamžitej odozvy.

Igor Matovič nepatrí medzi politikov, ktorí by sa riešenia chúlostivých záležitosti verejnou cestou štítili. Facebookové statusy predsedu vlády sa zrejme zapíšu do histórie a ten najnovší prekonal všetky očakávania.

matovič

Líder hnutia Oľano bol istým Milošom označený ako pôvodca citovej katastrofy menom rozchod. ,,Za rozpad môjho trojročného vzťahu môže Matovič! Moja frajerka sa so mnou rozišla, lebo si počas lockdownu uvedomila, že je jej bezo mňa lepšie,“ mladík sa posťažoval na stránke s názvom „Priznania tínedžerov“.

Zúfalý a zároveň vtipný príspevok neunikol pozornému oku údajného vinníka, ten anonymnému trúfalcovi venoval priestor na vlastnom profile. Igor Matovič zdieľal celý status so strohým, avšak veľavravným vyjadrením.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Sorry, kaaamo!“ prihovoril sa premiér, nezabúdajúc priložiť smajlíka. Na verejné ospravedlnenie cudziemu Slovákovi zareagovali tisíce ľudí prostredníctvom lajkov či komentárov. Mnohí mužovi so zlomeným srdcom odkázali, že by mal byť radšej vďačný za to, že si to jeho drahá uvedomila skôr, než s ňou vykročil pred oltár.

igor matovič facebook

Zdroj: Facebook/Priznania tínedžerov, Igor Matovič | Foto: Instagram/Igor_matovic_olano,  Facebook/Igor Matovič, Pexels.com