Martin Kollár sa stal jedným z prvých sluhov v najnovšej sérii Farmy. Fakt, že sa má starať o zvieratá, ho však rozhodil natoľko, že sa pred kamerami psychicky zrútil, za čo ho diváci drsnej šou vysmiali. Mladíkov brat Michal to preto viac nevydržal a poslal im priamy odkaz!

Martin sa len krátko po príchode na schátraný statok ocitol v ohrození. Súperi ho totiž postavili do pozície sluhu, kedy sa okrem hladných žalúdkov všetkých farmárov bude musieť postarať o zvieratá, ako kone, prasiatka, husi či holuby, čo v ňom vyvoláva poriadny strach.

Novopečený farmár má určitú traumu z minulosti, ktorá je vlastne i dôvodom, prečo sa na Farmu prihlásil. Zdá sa však, že prekonať ju a priblížiť sa k dobytku bude preňho omnoho väčší problém, s čím sa mladík na strane divákov vôbec nestretol s pochopením – ľudia ho na sociálnej sieti označili za slabocha.

Po tom, čo dané reakcie zhliadol Martinov brat Michal, rozhodol sa fanúšikom drsnej reality šou odkázať pár úprimných slov. „Keď čítam niektoré tie komentáre od ľudí, ktorí nepoužívajú hlavu na to na, čo majú… je mi z vás zle, ľudia,” pohoršoval sa verejne.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin aspoň ukázal, že má city a je citlivý mladý muž! Vy hyeny iba ponižovať ľudí chcete, ale pozreť sa doma do zrkadla a povedať niečo negatívne na vlastnú osobu. Na to sebavedomie teda nemáte! Úbohé,” chrstol Michal kritikom priamo “do tváre”, aby obránil česť svojho dvojčaťa.

Video: YouTube | Foto: Instagram/Matty.Kollar, TV Markíza, Facebook