V živote sa nám často udejú veci, ktoré si nevieme predstaviť ani v najhoršom sne. Jessica Arrendale túžila po veľkej, šťastnej rodine, no jej sen sa premenil na desivú nočnú moru. Milujúce matky dokážu urobiť aj nemožné, aby zachránili svoje deti. Umierajúca Jessica urobila niečo nepredvídateľné, len aby zachránila svoje šesťmesačné dievčatko!

Niektoré ženy naivne dúfajú, že zmenia svojho partnera alebo sa, ešte lepšie, zmení sám od seba. Podobne aj Jessica verila, že narodenie vytúženej dcérky zmení správanie jej agresívneho frajera. Bohužiaľ, naivita sa jej stala osudnou. V jedno ráno ju partner začal biť bejzbalovou palicou a zúfalá matka sa vážne začala báť aj o život dieťatka.

Nanešťastie ju otec dievčatka Antoine strelil do hlavy. Policajti však už prišli na miesto činu neskoro. Antoina našli mŕtveho, sám sa zastrelil po hroznom čine a Jessicine telo bezvládne ležalo na záchodovej mise.

Bola nádhernou ženou. Prečo si vybrala takého hrozného frajera?!

To, čo však našli, keď odpratali Jessicine telo, naozaj nečakali. V záchodovej mise objavili živé dievčatko. Milujúca mama v posledných okamihoch života nestratila duchaprítomnosť, dcérku hodila do záchoda a ochránila ju vlastným telom pred zúrivým otcom, ktorý bol navyše pod vplyvom alkoholu.

Lekári však považovali za malý zázrak, že dievčatko sa našlo živé, utrpelo poranenia hlavy, ale tragédiu prežilo.

„Stala sa hrdinkou,“ tvrdí Jessicina matka. „chránila dieťa do posledného výdychu.“

Nemala núdzu o priateľov

Zdroj: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Michaela G.
Som odchovaná na poctivej oravskej slanine, no presadila som sa k Nitre. Písanie ma fascinovalo od detských čias Brava, som autorkou ženských románov.:-)