Kým niektoré ženy by dali čokoľvek za to, keby im príroda dopriala stať sa matkami, iné si najväčší dar od života vôbec nevážia. Absolútne zarážajúci prípad sa stal nedávno v Uzbekistane, kde žena len krátko po pôrode otrasným spôsobom zahubila dve nevinné bábätká – dôvody jej konania nepochopíte.

Žena porodila dieťatko s vrodenou vadou dolných končatín, čo však uniesť nedokázala. Pri pohľade na postihnutého novorodenca sa preto rozhodla, že veci vezme do vlastných rúk a odhodlala sa k absurdnému skutku.

babatko
Ilustračná fotka

Čerstvá matka vyhodila z okna pôrodnice nielen chorú dcérku, ale i prvé bábätko, ktoré mala po ruke. Bezbranný anjelik jej mal slúžiť ako alibi, aby ju polícia z hororového činu neupodozrievala. Netrvalo však dlho a muži zákona veľmi rýchlo prišli na to, kto je skutočným vinníkom.

Žene sa už predtým narodili dve postihnuté bábätka, ktoré zomreli hneď po pôrode. Tretie dievčatko by však mohlo ešte žiť, keby sa ho krkavčia matka hnusne nezbavila. Ani jedno z detí pád z výšky piatich metrov neprežilo. Vrahyni teraz hrozí za dvojnásobné zabitie až 25 rokov za mrežami.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

zatknutie
Ilustračná fotka

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: Pixabay.com