Maria Blacutt, pochádzajúca z amerického Texasu, je na prvý pohľad úplne bežnou ženou, ktorej bolo počas života dopriate porodiť tri zdravé deti. Keď ale 52-ročná tmavovláska odhalí, čo skrýva pod oblečením, mnohým ľuďom sa na chvíľku zatají dych.

Odvážna brunetka prežila nie príliš šťastné detstvo, kedy sa najmä kvôli vážnej chorobe milovanej matky veľmi trápila. Útechu od pretrvávajúcich problémov už v mladosti hľadala v pravidelnom cvičení, ktoré postupom času prerástlo v hlbokú vášeň pre fitness.

Američanka sa makaniu na vytúžených krivkách venuje bezmála 30 rokov a pri pohľade na neskutočne vyrysované proporcie sa mnohí ľudia úprimne čudujú tomu, že toto telo vynosilo troch potomkov. Z Mariiných detí však už vyrástli dospelí ľudia vo veku 19, 21 a 23 rokov a svoju mamu vo všetkom absolútne podporujú.

Úspešná trénerka sa pýši nielen dokonale štíhlou a vypracovanou postavičkou, ale najmä neprehliadnuteľnými tehličkami na bruchu, o akých sníva nejedna žienka. Inšpiratívna dáma je tak presvedčená o tom, že starostlivosti o telo by sme mali všetci venovať omnoho viac pozornosti, pretože to je niečo, čo za nás nikto iný urobiť nemôže.

Podľa nej pritom vôbec nejde len o potenie sa v posilňovni, ale aj o dlhodobé dodržiavanie zdravej životosprávy či dostatočného odpočinku. Famózne výsledky dlhoročnej driny sú na odhodlanej fitnesske priam do očí bijúce, čo zároveň kráča ruka v ruke s pocitom úprimnej spokojnosti zo seba samej.

Fitnessku Mariu v bikinách si môžete pozrieť —TU—

Maria Blacutt
Trojnásobná mamina vyzerá lepšie ako niektoré dvadsiatničky

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Instagram/strongmariastrong