Otrasný prípad sa odohral ešte v auguste tohto roku v Novom Mexiku. Matka sa prizerala na to, ako jej priateľ so sesternicou znásilňujú a zabíjajú jej desaťročnú dcéru. Teraz vyšlo na povrch ďalšie nechutné odhalenie z tejto hororovej noci!

V meste Albuquerque, v americkom štáte Nové Mexiko, sa 23.augusta tohto roku odohrala obzvlášť nechutná vražda. Matka Michelle Martens sledovala, ako jej priateľ Fabian Gonzales a jeho sesternica Jessica Kelleyová znásilňujú a zabíjajú jej desaťročnú dcéru Victoriu. Dievčatko bolo predávkované metamfetamínom, znásilnené, škrtené a brutálne zavraždené. Telo nebohej Victorie našla polícia v byte jej matky zabalené v obhorenej deke. Celá táto ohavnosť sa odohrala len deň po Victoriiných desiatich narodeninách. Bohužiaľ, ani toto však nie je všetká nechutnosť toho osudného večera.

clipboard99

Podľa najnovších správ sa totiž Victoriina matka vyšetrovateľom priznala, že len dvadsať (!) minút potom, čo jej priateľ Fabian zavraždil dcéru, mala s ním a s jeho sesternicou pohlavný styk! Spolu s touto šokujúcou informáciou vyplávali na povrch ďalšie nechutné tajomstvá zo života Michelle Martens. Tá sa priznala, že na internete zvykla hľadať záujemcov, ktorí by mali styk s jej (podotýkame desaťročnou!) dcérou, pretože ju vzrušovalo sa na to pozerať. Taktiež sa ukázalo, že ,,mamička roka” bola minimálne trikrát pred osudnou vraždou svedkom toho, ako jej priateľ Fabian s Jessicou znásilňujú maloletú Victoriu.

clipboard102

Nechutnosti, ktoré súvisia s týmto prípadom, postupne zaplavujú celý internet a ľudia stále nemôžu uveriť tomu, že sa niečo takéto skutočne mohlo stať. Matka dievčatka, jej priateľ a jeho sesterncia už čelia vážnym obvineniam z únosu, znásilňovania či zo zneužívania detí s následkom smrti. Súd by sa mal konať budúci rok, ale ťažko si možno predstaviť spravodlivý trest za tieto nechutné zverstvá spáchané na nevinnom desaťročnom dieťati.

clipboard106

Foto: Facebook.com, YouTube.com