Čo sa týka sofistikovanej ,,pomsty”, mama Connora Coxa je ozaj expertkou! Toho by ani vo sne nenapadlo, čoho je jeho starostlivá mamička schopná, keď jej prasknú nervy kvôli nevynesenému odpadkovému košu.

Študent Connor Cox, sa tak ako zvyčajne, vybral po víkende u rodičov na vysokoškolský internát. Mladého Američana mamička klasicky zvykla nabaliť domácou stravou a dobrotami od výmyslu sveta. Tentokrát sa ale rozhodla, že už synovu lenivosť pri domácich prácach tolerovať nebude a oplatí mu to práve na jeho obľúbenom balíku plnom jedla.

Connor otvoril na internáte svoj balík s jedlom a neveril vlastným očiam! V kartónovej krabici našiel len hromadu smetí!

pomsta

,,Doniesol som si z domu dve krabice, otvoril som jednu a bolo v nej jedlo- ako zvyčajne, predpokladal som, že aj v druhej mám nabalené jedlo. Zarazilo ma, že v druhej krabici boli smeti, použité vreckovky a prázdne plechovky,” zveril sa čerstvý vysokoškolák pre ABC News.

Zaskočený chlapec okamžite telefonoval svojej matke, nakoľko stále nechápal, kde sa stala chyba a prečo si na intrák privliekol krabicu plnú odpadkov. Myslel si, že mama mu túto škatuľu dala len omylom, no tá ho hneď schladila. “Sú to tie smeti, ktoré si mal vyniesť, no nespravil si to,” vysvetlila mu so smiechom.

connor cox

Chlapca mamin vtip zaskočil, ale zároveň veľmi pobavil. Odfotil si svoju výslužku z domu a postol obrázok na Twitter. Vydarená pomsta pre lenivého synčeka sa rýchlo stala virálnou.

Zdroj: abcnews.go.com | Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Iveta V
Milujem filozofiu a hlbokú noc, vtedy mi to myslí (aj píše) najlepšie. Múdrosť a krása sú pojmy, ktoré obdivujem...a ani náhodou nie som obyčajné dievča.