Stacey Rosewarne je na prvý pohľad úplne obyčajnou ženou, vychovávajúcou tri rozkošné ratolesti. Kto ju však pozná bližšie, veľmi dobre vie, že trojnásobná mamina trpí nevšednou úchylkou – brunetka z celej duše miluje Vianoce a hlbokej vášni prispôsobuje takmer všetko.

Jedna britská domácnosť s tromi deťmi zažije koncom decembra mimoriadne bohaté sviatky, avšak pre túto rodinku nejde o nič zvláštne. Matka 13-ročnej Amber, 7-ročného Jacoba a 6-ročnej Ebony si náramne zamilovala čas, uzatvárajúci celý rok tým najkrajším spôsobom.

Vianoce

V dome Rosewarneovcov je na Štedrý deň o zábavu postarané, nakoľko sa vianočné nákupy zahajujú už začiatkom januára a priebežne pokračujú počas celého roka. Výnimočné vyvrcholenie nastáva práve 24. decembra, kedy si deti pod stromčekom nachádzajú obrovskú kopu prekrásne zabalených darčekov.

Tmavovláska sa tento rok buchla po vrecku, keďže na dary minula viac ako 4600 eur, a pri balení hojnej nádielky si uvedomila, že viaceré predmety si dokonca objednala na dvakrát. 38-ročná žena si z toho ale ťažkú hlavu nerobí, nakoľko jej jediným cieľom je zaistiť milovaným potomkom tie najdokonalejšie Vianoce na svete, o čo sa pokúša nielen šialeným nakupovaním stoviek darčekov, ale i precíznou dekoráciou celého domu. Nech sa páči, pozrite sa, ako vyzerá vianočná nádielka v hodnote tisícok eur.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: YouTube, Pixabay.com